HARİTA

Neredeyiz?

İletişim

Telefon, E-posta veya İletişim Formu

SSS

Sık Sorulan Sorular

İletişim Bilgileri

İletişim Numarası

+90 536 523 58 81

Whatsapp

+90 532 542 65 29

İletişim Adresi

Yediburunlar Mahallesi,
Boğaziçi Köyü Yediburunlar Sokak
Eşen, Seydikemer, Muğla

Banka Bilgileri

Denizbank – Semra Akdeniz

TR65 0013 4000 0124 3582 8000 05

Sık Sorulan Sorular

Özel aracımızla otelinize ulaşmamız mümkün mü?

Kendi aracınızla otelimize ulaşmanız mümkündür. Yol, son 1 km’ye kadar asfalt olup son 1 km toprak yoldur.

Özel aracımızla otelinize nasıl gelebiliriz?

Özel aracınızla ulaşım için, Fethiye’den Antalya istikametine doğru ilerleyip Kaş yol ayrımına sapmanız gerekmektedir. 25 km sonra sonra Eşen yol ayrımından ayrıldıktan yaklaşık 5 km sonra sağ tarafta göreceğiniz Dodurga tabelasının oradan girmeniz gerekmektedir. Sırasıyla Boğaziçi, Avlankara köylerini geçtikten sonra Yediburunlar köyüne ulaşıp tabelamızın bulunduğu yerden toprak yola saparak köyümüze ulaşabilirsiniz.

Google Maps’de ‘Yediburunlar Lighthouse’ olarak arattığınızda harita yardımıyla otelimize ulaşabilirsiniz.

Aracımız olmadan otelinize nasıl ulaşabiliriz?

Otelimizin transfer hizmeti olmamakla birlikte acentalar aracılığıyla Dalaman Havalimanı’ndan otelimize transfer yapılabilmektedir. Transfer ücreti kullanılacak araca göre değişmekte olup rezervasyonunuz esnasında seçilebilmekte ve uçuş bilgilerinize göre transferiniz tarafımızdan organize edilmektedir.

Fethiye’den Karadere – Kumluova minibüsleriyle yaklaşık 1 saat süren bir yolculuktan sonra Dodurga yol ayrımında (Güneş Market) inip taksi ile 60 Tl’lik bir ücretle otelimize ulaşabilirsiniz.

Denize uzaklığınız ne kadar?

Otelimiz deniz seviyesinden 600 m yükseklikte olmakla birlikte denize ulaşım zorlu dağ yolları sebebiyle tehlikeli bulunmakta ve tarafımızdan tavsiye edilmemektedir. Yakınlarımızda sadece yüksek araçların gidebildiği bir koy bulunmaktadır. Diğer binek araçlarına ise Patara (35 dk), Kalkan (45 dk) veya Ölüdeniz (60 dk) tavsiye edilmektedir.